Alışveriş Politikası


DİKKAT: Kargo Ücreti: Bilgi için iletişime geçiniz.

Kargo Gönderim Saatleri: 08:00~18:00 // Kargonuzun ulaşması 2/3 iş gününü bulabilir. Diğer kargo seçenekleri için iletişime geçiniz.

Ürünlerimiz elektronik komponentler (çabuk bozulabilen cihazlar) olduğundan ve taşıma esnasında oluşabilecek sorunlardan dolayı firmamız sorumlu değildir.Ücret iadesi bu sözleşme onaylandıktan sonra mümkün olmayacaktır. Lütfen almanız gereken üründen emin olunuz. Aksi takdirde iadesi mümkün olmayacaktır.

Daha detaylı bilgilendirme için teknik servis departmanımızı arayınız. Siparişleriniz alındıktan sonra size teslimat detayları ve kargolama işlemleri hakkında bilgi verilecektir.

Gizlilik ve Güvenlik


Kullanıcıların kişisel bilgileri, adı – soyadı, doğum tarihi, telefon numarası, e-posta adresi, T.C kimlik numarası gibi kullanıcıyı doğrudan ya da dolaylı olarak tanımlamaya yönelik her türlü kişisel bilgi olup, bu gizlilik politikasında “kişisel bilgiler” olarak anılacaktır.

www.cncyedekparca.com kullanıcılarının kişisel bilgileri, bu gizlilik politikası ile belirlenen esas ve kapsam haricinde hiçbir şekilde kullanılmayacaktır.

www.cncyedekparca.com kullanıcılarının gerçekleştirmiş olduğu işlem bilgilerinin güvenliğini ve gizliliğini sağlamak için gerekli önlemleri almaktadır.

www.cncyedekparca.com tarafından gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin almasına karşın internet sitesine ve/veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda kişisel bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, www.cncyedekparca.com’un bu nedenle herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Bir kullanıcının, bir başka kullanıcının bilgilerine ulaşması ve bu bilgileri değiştirmesi mümkün değildir.

İdari kurumlar ve adli kurumlar tarafından gelen talepler ve bildirimler doğrultusunda kişisel bilgiler, Gizlilik Politikasına uygun olarak adli ve idari kurumlar ile paylaşılabilir.

Kullanıcının kişisel bilgileri; gerçekleştirilen işlemlerde gerekli görülmesi halinde, sürecin hızlandırılması ve kullanıcılar arasındaki iletişimi sağlamak amacıyla işleme dahil olan diğer kullanıcı ile paylaşılabilir.

www.cncyedekparca.com, internet sayfasını kullanan kullanıcıların istatistiksel bilgilerini, teknik bir iletişim dosyasını kullanarak elde edebilir. Kullanıcılar isterse, bu dosyayı engellemeye yönelik tarayıcı ayarlarını değiştirebilirler.

www.cncyedekparca.com internet sitesini ziyaret eden her kullanıcı, www.cncyedekparca.com gizlilik politikası hükümlerini kabul etmiş sayılacaktır.

Mesafeli Satış Sözleşmesi


SATICI: cncyedekparca.com

1.İş bu sözleşmeyi kabul etmekle ALICI, sözleşme konusu siparişi onayladığı takdirde sipariş konusu bedeli ve varsa kargo ücreti, vergi gibi belirtilen ek ücretleri ödeme yükümlülüğü altına gireceğini ve bu konuda bilgilendirildiğini peşinen kabul eder.

2. ALICI BİLGİLERİ

  • Teslim edilecek kişi
  • Teslimat Adresi
  • Telefon
  • Eposta/kullanıcı adı

3. SÖZLEŞME KONUSU ÜRÜN/ÜRÜNLER BİLGİLERİ
Malın /Ürün/Ürünlerin/ Hizmetin temel özelliklerini (türü, miktarı, marka/modeli, rengi, adedi) SATICI’ya ait internet sitesinde yayınlanmaktadır. Satıcı tarafından kampanya düzenlenmiş ise ilgili ürünün temel özelliklerini kampanya süresince inceleyebilirsiniz. Kampanya tarihine kadar geçerlidir.

Listelenen ve sitede ilan edilen fiyatlar satış fiyatıdır. İlan edilen fiyatlar ve vaatler güncelleme yapılana ve değiştirilene kadar geçerlidir. Süreli olarak ilan edilen fiyatlar ise belirtilen süre sonuna kadar geçerlidir.

Ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücreti ALICI tarafından ödenecektir.

Teslimat ve İade Şartları


DİKKAT:
Ürünlerimiz elektronik komponentler (çabuk bozulabilen cihazlar) olduğundan ve taşıma esnasında oluşabilecek
sorunlardan dolayı firmamız sorumlu değildir.Ücret iadesi bu sözleşme onaylandıktan sonra mümkün olmayacaktır.
Lütfen almanız gereken üründen emin olunuz. Aksi takdirde iadesi mümkün olmayacaktır.

Daha detaylı bilgilendirme
için teknik servis departmanımızı arayınız.
Siparişleriniz alındıktan sonra size teslimat detayları ve kargolama işlemleri hakkında bilgi verilecektir.

Teslimat hakkında daha detaylı bilgiye bize ulaşarak alabilirsiniz.

GENEL:
1.Kullanmakta olduğunuz web sitesi üzerinden elektronik ortamda sipariş verdiğiniz takdirde,
size sunulan ön bilgilendirme formunu ve mesafeli satış sözleşmesini kabul etmiş sayılırsınız.
2.Ürün sevkiyat masrafı olan kargo ücretleri alıcılar tarafından ödenecektir.
3.Satın alınan her bir ürün, 30 günlük yasal süreyi aşmamak kaydı ile alıcının gösterdiği adresteki kişi
ve/veya kuruluşa teslim edilir. Bu süre içinde ürün teslim edilmez ise, Alıcılar sözleşmeyi sona erdirebilir.
4.Stokta bulunmayan ürünler için bilgilendirmek amaçlı sizi arayacağız. Bu durumda siparişiniz iptal edilip ücret iadesi yapılacaktır.

ÖNGÖRÜLEMEYEN SEBEPLERLE ÜRÜN SÜRESİNDE TESLİM EDİLEMEZ İSE:
5.Satıcı’nın öngöremeyeceği mücbir sebepler oluşursa ve ürün süresinde teslim edilemez ise, durum Alıcı’ya bildirilir.
Alıcı, siparişin iptalini, ürünün benzeri ile değiştirilmesini veya engel ortadan kalkana dek teslimatın ertelenmesini talep edebilir.
Alıcı siparişi iptal ederse; ödemeyi nakit ile yapmış ise iptalinden itibaren 14 gün içinde kendisine nakden bu ücret ödenir.
Alıcı, ödemeyi kredi kartı ile yapmış ise ve iptal ederse, bu iptalden itibaren yine 14 gün içinde ürün bedeli bankaya iade edilir,
ancak bankanın alıcının hesabına 2-3 hafta içerisinde aktarması olasıdır.

ALICININ ÜRÜNÜ KONTROL ETME YÜKÜMLÜLÜĞÜ:
6.Ürünler paketlenmiş ve test edilmiş olarak alıcıya gönderilecektir. Taşıma sırasında oluşabilecek sorunlardan firmamız sorumlu değildir.
Paketleme konusunda bir hata olduğunu düşünüyorsanız lütfen bizi arayınız.

CAYMA HAKKI:
7.Üst kısımda belirtildiği gibi ne yazık ki müşterilerimizin cayma hakkı mevcut değildir. Elektronik komponentler statik elektrik gibi minimal
düzeyde dikkatsizlikten bile zarar görebilmekte bu yüzden müşterilerimiz cayma hakları olmadığını göz önünde bulundurarak ürünlerimizi satın
almaları gereklidir.

İADE KOŞULLARI:
8.Müşterilerimiz iade hakları hakkında bizi arayarak bilgi alabilirler. Ancak genel olarak belirtildiği gibi elektronik komponentler minimal
düzeyde dikkatsizlikten dahi hasar görebilmektedir. Bu yüzden müşterilerimizin iade hakları olmadığını göz önünde bulundurarak ürünlerimizi
satın almaları gereklidir.

CAYMA HAKKI KULLANILAMAYACAK ÜRÜNLER:
9.CNC Yedek Parça (cncyedekparca.com) Sitemizden alınan tüm ürünlerde cayma hakkı kullanılamaz.

TEMERRÜT HALİ VE HUKUKİ SONUÇLARI:
10.ALICI, ödeme işlemlerini kredi kartı ile yaptığı durumda temerrüde düştüğü takdirde,
kart sahibi banka ile arasındaki kredi kartı sözleşmesi çerçevesinde faiz ödeyeceğini ve bankaya karşı sorumlu olacağını kabul,
beyan ve taahhüt eder. Bu durumda ilgili banka hukuki yollara başvurabilir;
doğacak masrafları ve vekâlet ücretini ALICI’dan talep edebilir ve her koşulda ALICI’nın borcundan dolayı temerrüde düşmesi halinde,
ALICI, borcun gecikmeli ifasından dolayı SATICI’nın uğradığı zarar ve ziyanını ödeyeceğini kabul eder.

ÖDEME VE TESLİMAT:
11.Ödeme ve teslimat için bize ulaşarak bilgi alabilirsiniz. Biz hem doğru ürünü seçmenize yardımcı olacağız hemde alternatif ürünleri değerlendirmenizde size destek olacağız.